THE BASIC PRINCIPLES OF کارشناسی سیار خودرو

The Basic Principles Of کارشناسی سیار خودرو

The Basic Principles Of کارشناسی سیار خودرو

Blog Article

با کمک یک کارشناس خودروی متخصص و مجرب خودرو پیش از خرید ماشین می توانید از ایرادات فنی، ظاهری و احتمالی خودرو و هزینه‌های احتمالی آن در آینده باخبر شوید و انتخاب بهتری در خرید خود داشته باشید.

در کارشناسی فنی مواردی مانند سلامت موتور، گیربکس، تسمه‌ها و هرزگردها، سیستم خنک‌کننده، باتری، دینام و سیستم تعلیق بررسی می‌شوند.

اگرچه خودروسازان و تامین‌کنندگان آنها تلاش زیادی برای اطمینان از سطح بالای خودروهای جدید انجام می‌دهند، کیفیت خودروهای فردی می‌تواند متفاوت باشد. برای بررسی کیفیت ماشین خود، به نکات زیر توجه کنید:

از طرفی دیگر هم این نکته قابل توجه است که با هر بار نیاز به رنگ مجدد یک بخش، تنه قسمتی از خودرو رنگ می‌شود که نیاز دارد نه تمام سطوح اتومبیل.

از موم یا هر محصولی که برای رنگ معمولی ساخته شده است استفاده نکنید.

در کارشناسی رنگ و بدنه، مواردی مانند رنگ‌شدگی، تعویض قطعات، آبرنگ، خط‌وخش، فرورفتگی، قلم‌گیری، آسیب‌دیدگی شاسی و سینی را بررسی می‌کنیم. این کارشناسی با تجهیزات به‌روز و کامل انجام می‌شود.

تشخیص رنگ ماشین و کارشناسی بدنه خودرو چگونه انجام می شود؟

موردهایی که یک کارشناس ماشین در کارشناسی خودرو در محل برسی میکند شامل:

همانطور که در متن بالا گفتیم این ??? ????? ????? فرایند به گونه ای است که کوچک ترین ضربه وارد شده به بدنه باعث افت قابل ملاحظه قیمت خودرو می‌شود.

تشخیص رنگ خودرو را می‌توان از مهم ترین عواملی دانست که هیچ فرد ناشی نمی‌تواند ان را به به راحتی انجام دهد و حتما باید به این کار را به یک فرد متخصص سپرد.

همانطور که می‌دانید فضله حیوانات دارای ترکیبات سمی هستند که به شدت به رنگ خودرو اسیب وارد می‌کنند.

اگر در یک نقطه به مشکل خوردید و گیر کردید ، یک کارشناس خودرو سیار می تواند بسیار مفید باشد.

کارشناس خبره و چیره دست با لمس خودرو ترمیم شدن یا نشدن آن را تشخیص می‌دهد.

در ادامه مقاله کارشناسی بدنه ماشین لازم به ذکر است که: کسانی که به حوزه کارشناسی رنگ و بدنه خودرو علاقه دارند می توانند پس از سپری کردن دوره های آموزشی مختلف و کسب دانش مربوطه نسبت به اخذ مدارک معتبر کارشناسی اقدام کنند؛ و بعد از آن به راحتی و به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت و کسب درآمد کنند.

Report this page